Про Нас

«МАМА ПІЦА» – сімейна компанія, а ще – це перша полтавська мережа піцерій!

Перша піцерія створювалась для себе та друзів, як говорять, «для своїх». Робили і робимо зараз все так, щоб було смачно, якісно і безпечно, з продуктів, які спеціально закупляються для виготовлення піци, адже в наших піцеріях їдять наші діти, діти наших друзів і знайомих, а також і ми.

Коли у 2017 році з‘явилася наша перша маленька піцерія для себе на Леваді, з‘явився великий попит на нашу піцу. Люди, які приїжджали з інших районів Полтави в гості на Леваду, або люди з Левади, ідучи в гості, брали з собою нашу піцу і тоді нам багато говорили, відкрийтеся і у нас «на районі», ми теж хочемо «МАМУ ПІЦУ»! Ми були новачками в бізнесі. Просто робили смачну піцу, як для себе! Друга піцерія з‘явилася на Огнівці. Чому Огнівка? Просто наша донька ходила там на гімнастику і ми інколи брали з собою піцу, щоб перекусити і звичайно пригощали інших дітей, адже всі діти люблять піцу. І за ці 7 років – ми стали справжніми професіоналами.

Рецепти піц також створювались виходячи зі смаків ближніх. В «МАМИНІЙ» піці, як Ви знаєте, немає помідорів, так як багато дітей їх не люблять і наші – не виключення. Проте Ви завжди можете добавити будь-який інгредієнт і зробити піцу за своїм смаком.

Зараз майже в кожному районі Полтави є «МАМА ПІЦА». У нас 10 піцерій в м. Полтава та одна в м. Решетилівка.

Наша компанія ніколи не ставила за мету заробити багато грошей, завдання номер один для нас – це смачна піца з якісних та свіжих продуктів. Ми маємо якісний продукт за справедливу ціну . І так, наша піца дійсно готується 7 хвилин. Скажу по секрету, наші Профі роблять це навіть швидше, але є черга… і якщо перед Вами 15 піц, то 7 хвилин не вийде, яким би піцейолою ти б не був. У нас дійсно живе тісто, адже кожного дня, і не раз за день, наші пекарі замішують його ВРУЧНУ, не тістомісом. Тісто зроблене руками завжди краще ніж тісто, яке вимісила машина. Адже наші люди – це роблять теплими руками з любов‘ю. Ми ніколи не заморожуємо тісто і не продаємо його.

Наш секрет «Все, що ми робимо – робимо з любов‘ю»!

Сугак Роман Вікторович, директор з розвитку мережі.